S.s.s

S.s.s bölümü alt kategorilerden ve makalelerden oluşan bir soru – cevap sayfasıdır. Sık sorulan sorular için bu sayfa üzerinden bilgi bulabilirsiniz.

Rezervasyon İşlemleri

Arama yaptığımda sonuç çıkmıyor, ne yapmalıyım?

Aydvip web sitemizde bulunan rezervasyon formu müşterilerimize en doğru bilgiyi verebilmek için filomuzdaki araç sayısı ve her tarih için rezerve edilmiş kayıtlar gibi bir çok bilgiyi inceleyerek sonuçları müşterilerimize sunmaktadır.

Arama yaptığınızda herhangi bir sonuç çıkmıyorsa öncelikle lütfen girdiğiniz bilgileri kontrol edin, kişi sayısı, kalkış ve dönüş tarih ve saatlerinin doğru olduğuna eminseniz ve hala bir sonuç görünmüyorsa bize ulaşın sayfasında yer alan bilgilerle bize telefon veya eposta üzerinden ulaşarak araçlarımızın müsaitlik durumlarını öğrenebilir ve rezervasyon işleminizi müşteri temsilcilerimize yaptırabilirsiniz.

Transfer İşlemleri

Yolculuğum ne kadar sürecek?

Transfer süreniz tahmini bir değer olup, trafik koşullarına, hava şartlarına ve diğer koşullara göre değişiklik gösterebilmektedir.

Aydvip olarak önceliğimiz tüm müşterilerimizin transferlerini olabilecek en kısa ve en güvenli şekilde gerçekleştirebilmektir, daha detaylı bilgi için her ihtiyaç duyduğunuzda iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.